MPC52503J
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
MPC52503J
JLCPCB Part #
C1425233
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 50kΩ 5W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS