MPC52103J
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
MPC52103J
JLCPCB Part #
C1425172
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 5W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS