MPC108503J
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
MPC108503J
JLCPCB Part #
C1440901
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10W 50kΩ ±100ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS