LR1F5K36
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
LR1F5K36
JLCPCB Part #
C1374531
Package
Plugin
Description
5.36kΩ 600mW ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS