KUP-14A41-120
MFR.Part #
KUP-14A41-120
JLCPCB Part #
C7292125
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+45℃ 10ms 120V 15ms 240V@AC 3 Form C: 3C (3P2T-CO) 5A Silver SOCKETABLE Power Relays ROHS