H4P187RDZA
MFR.Part #
H4P187RDZA
JLCPCB Part #
C1407582
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 1W Metal Film Resistors ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS