KHAU-17D11-48
MFR.Part #
KHAU-17D11-48
JLCPCB Part #
C5779850
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+70℃ 13ms 240V@AC 3A 4 Form C: 4C (4PDT-CO) 48V 6ms Silver SOCKETABLE Power Relays