F30J3R0E
MFR.Part #
F30J3R0E
JLCPCB Part #
C6245617
Description
30W 3Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS