352211RFT
MFR.Part #
352211RFT
JLCPCB Part #
C2090396
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 250V 3W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS