HSC10027RJ
MFR.Part #
HSC10027RJ
JLCPCB Part #
C1567001
Description
100W 27Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS