AHA50AFB-3R01
MFR.Part #
AHA50AFB-3R01
JLCPCB Part #
C1568540
Description
3.01Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS