CRGH1206F221R
MFR.Part #
CRGH1206F221R
JLCPCB Part #
C2108112
Description
-55℃~+155℃ 200V 221Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS