HSC1001R0F
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HSC1001R0F
JLCPCB Part #
C1567378
Package
Plugin
Description
100W 1Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS