HSC10015RJ
MFR.Part #
HSC10015RJ
JLCPCB Part #
C1525494
Description
100W 15Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS