HSA501R0F
MFR.Part #
HSA501R0F
JLCPCB Part #
C1566919
Description
1Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS