HSA5012RJJIT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HSA5012RJJIT
JLCPCB Part #
C1566895
Package
Plugin
Description
12Ω 50W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS