HSA25R82J
MFR.Part #
HSA25R82J
JLCPCB Part #
C1525553
Description
25W 820mΩ Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS