HSA252K4J
MFR.Part #
HSA252K4J
JLCPCB Part #
C1525664
Description
2.4kΩ 25W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS