CJP300J10RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CJP300J10RJ
Description
10Ω 300W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS