HSA25220RJ
MFR.Part #
HSA25220RJ
JLCPCB Part #
C1525461
Description
220Ω 25W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS