HSA10120RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HSA10120RJ
JLCPCB Part #
C1525419
Package
Plugin
Description
120Ω 16W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS