HCL165J4R7CX
MFR.Part #
HCL165J4R7CX
Description
-80ppm/℃~+200ppm/℃ 100W 4.7Ω Wirewound Resistor ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS