HCL165J1K8CX
MFR.Part #
HCL165J1K8CX
Description
-80ppm/℃~+200ppm/℃ 1.8kΩ 100W Wirewound Resistor ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS