HCL165J100RCX
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HCL165J100RCX
Description
-80ppm/℃~+200ppm/℃ 100W 100Ω Wirewound Resistor ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS