HB350MFZRE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HB350MFZRE
JLCPCB Part #
C1368878
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 2W 50MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS