H891RFZA
MFR.Part #
H891RFZA
JLCPCB Part #
C1403310
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS