H890K9BYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H890K9BYA
JLCPCB Part #
C1408472
Package
Plugin
Description
250mW 90.9kΩ ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS