H889K5BAA
MFR.Part #
H889K5BAA
JLCPCB Part #
C1430579
Package
插件,D2.7xL7.2mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 89.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件,D2.7xL7.2mm Through Hole Resistors ROHS