H882KFCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H882KFCA
JLCPCB Part #
C1404392
Package
Plugin
Description
250mW 82kΩ ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS