H87K15BYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H87K15BYA
JLCPCB Part #
C1408504
Package
Plugin
Description
250mW 7.15kΩ ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS