H8665KBYA
MFR.Part #
H8665KBYA
JLCPCB Part #
C3555632
Description
-55℃~+155℃ 250mW 665kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS