H41K47BYA
MFR.Part #
H41K47BYA
JLCPCB Part #
C1412744
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS