H856R2BDA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H856R2BDA
JLCPCB Part #
C3360051
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS