H851RFZA
MFR.Part #
H851RFZA
JLCPCB Part #
C1403251
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS