H8511KBZA
MFR.Part #
H8511KBZA
JLCPCB Part #
C1406698
Description
-55℃~+155℃ 250mW 511kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS