H8510RFCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8510RFCA
JLCPCB Part #
C1404278
Package
Plugin
Description
250mW 510Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS