H845R3BZA
MFR.Part #
H845R3BZA
JLCPCB Part #
C1406483
Description
-55℃~+155℃ 250mW 45.3Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS