H845K3BZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H845K3BZA
JLCPCB Part #
C1407502
Package
Plugin
Description
250mW 45.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS