H8412RBYA
MFR.Part #
H8412RBYA
JLCPCB Part #
C1408185
Description
-55℃~+155℃ 250mW 412Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS