RA73F1J1K78BTD
MFR.Part #
RA73F1J1K78BTD
JLCPCB Part #
C4340958
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.78kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS