H8316RBZA
MFR.Part #
H8316RBZA
JLCPCB Part #
C1406283
Description
-55℃~+155℃ 250mW 316Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS