H8309RBCA
MFR.Part #
H8309RBCA
JLCPCB Part #
C1407108
Description
-55℃~+155℃ 250mW 309Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS