H82K94BCA
MFR.Part #
H82K94BCA
JLCPCB Part #
C1406822
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS