H828KBCA
MFR.Part #
H828KBCA
JLCPCB Part #
C1407113
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS