H81K58BYA
MFR.Part #
H81K58BYA
JLCPCB Part #
C3549104
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS