H819K6DYA
MFR.Part #
H819K6DYA
JLCPCB Part #
C1407757
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS