H819R1BDA
MFR.Part #
H819R1BDA
JLCPCB Part #
C1408201
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS