H817R8DYA
MFR.Part #
H817R8DYA
JLCPCB Part #
C1407030
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS