Y0011349K650T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0011349K650T9L
JLCPCB Part #
C1493718
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 349.65kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS