H8169RBCA
MFR.Part #
H8169RBCA
JLCPCB Part #
C1406940
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS